Tipobet365 Kurban Bayramına Özel Bonuslar

yazar @admin, 11 Tem 2022

Tipobet365 kurban bayramına özel bonusları sayesinde avantajlı bir şekilde oyunlara dahil olun. Global ölçekte hizmet veren Tipobet bayrama özel kampanya düzenledi. Kullanıcılar kampanya sayesinde %100 bonus alabilmekte.

Tipobet365 Kurban Bayramına Özel BonuslarEn az 100 TL yatırım işleminize özel pragmatic play slot oyunlarında geçerli %100 bonus alabilirsiniz. Bonus sadece pragmatic slot oyunlarında geçerli. Ayrıca bonusu almak için yatırım yaptıktan sonra canlı destek ekibinden talep etmeniz gerekmekte.

Bonus çevrim şartlarına gelirsek toplam tutarınızın 10 katı çevirim yapmanız gerekmekte. Ayrıca free spin satın almaları çevrime dahil değildir. En az 100 TL yatırımda alınabilmekte. Ayrıca bonus ile sağlayacağınız kazançlarınızda en fazla 20.000 TL çekim yapılabilmekte.

Sizlerde Tipobet365 giriş butonu üzerinden kolay bir şekilde siteye ulaşabilirsiniz. Ayrıca buton üzerinden kayıt olan kullanıcılara özel bonuslar verilmekte. Sizlerde binlerce farklı slot oyunlarına Tipobet ile ulaşın. Tipobet365 Kurban Bayramına Özel Bonuslar


Diğer yazılarımızı da okumak ister misiniz?
Tipobet365 Giriş
Tipobet Bahis Bozdur
Tipobet Mobil Link Aktif Adresi
Tipobet Mobil Giriş Adresi
Tipobet Canlı Maç İzle