Tipobet %100 Slot Bonusu

yazar @admin, 26 Tem 2022

Tipobet kurban bayramına özel bonusunu uzattı. Kullanıcılar yatırımlarına özel olarak zaten %15 yatırım bonusu alabilmekteydi. Lakin özel kampanya sayesinde Tipobet %100 slot bonusu vermekte. Hesabınıza yatıracağınız tutar kadar bonus alarak slot oyunlarına dahil olabilirsiniz. Ayrıca bonus sadece pragmatick play oyunlarında geçerli. Diğer sağlayıcılarda bonus kullanılmamakta. Kurban bayramına özel olarak verilen bonusun süresi yoğun talep dolayısı ile uzatıldı.Tipobet %100 Slot bonusu çevrim şartlı olarak kullanıcılara verilmekte. Bonusunuz ile sağladığınız kazançları çekmek için çevrim şartlarını yerine getirmeniz gerekmekte. İlk olarak çevrim şartı olarak yatırımını ve bonus toplamının 20 Katı çevrim yapmanız gerekmekte. Ayrıca satın almalar çevrime dahil değildir. Bundan dolayı çevrim için satın alma yapmamanız gerekmekte. Lakin satın alamalar durumunda çevrim olarak kabul edilmez. Ayrıca bonus alan kullanıcılar en fazla 20.000 TL çekim yapabilmekte.

Tipobet bonusları ile kullanıcılarına avantaj sunmaya devam etmekte. %100 bonus dışında her yatırıma özel olarak %15 yatırım bonusu alınabilmekte. Çevrim şartsız olarak verilen bonus sayesinde her yatırımınızın %15 fazlası ile oyunlara dahil olun.

Ayrıca tipobet giriş butonu üzerinden kayıt olan kullanıcılara deneme bonusu verilmekte. 30 TL değerindeki bonusu katlayarak çekim yapabilirsiniz. Tipobet kullanıcılarına avantajlı bir dünya sunmaya devam etmekte.

Tipobet365 güncel giriş adresi ve avantajlı duyurularını öğrenmek için takipte kalın.Tipobet365 giriş yapamıyorum şikayetinden de tamamen kurtulun...


Diğer yazılarımızı da okumak ister misiniz?
Tipobet Papara
Tipobet %100 Slot Bonusu
Tipobet 1090 Giriş Adresi
Tipobet365 Poker
Tipobet Sitesi Güvenilir Mi?